Genta e angazhuar rreth muzikës Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Genta e angazhuar rreth muzikës Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genta e angazhuar rreth muzikës

Shko poshtë

new Genta e angazhuar rreth muzikës

Mesazh nga X-man Wed Apr 13, 2011 6:24 am

Genta e angazhuar rreth muzikës F.0413113654861_m


Ka më shumë se dy muaj që angazhimet e saj të përditshme çojnë drejt studios muzikore, aty ku po përgatit hiç më pak se pesë këngë të reja për sezonin e verës.
Genta Ismajli ka zbuluar se ajo do ta hapë sezonin e verës me një rok baladë, ndërsa do të pasojnë katër këngë ritmike.

“Këto ditë jam shumë e angazhuar dhe gjithashtu me stres. Kemi shumë angazhime, dhe jo vetëm unë por i tërë stafi, të cilët po mundohen të krijojnë diçka të re dhe të mirë për mua. Bëhet fjalë për pesë këngë të reja, të cilat do t’i fus në një CD me disa nga këngët, ‘hitet’ e mia të dëgjuara më përpara. Besoj që shumë shpejt një CD e imja do të jetë në duart e fansave të mi”, tregon Genta për “InfoPress”, ndërsa flet për një angazhim të fuqishëm rreth të rejave që do pasojnë.

“Fuqishëm i jam rrekur angazhimit tim në muzikë ku përveç CD-së, jam duke përgatitur edhe dy klipe të reja. Realisht filmimet për rok baladën kanë mbaruar .Është një këngë shumë interesante dhe e mirë me tekst dashurie. Po ashtu po e përgatis edhe një këngë ritmike të cilës gjithashtu do t’i realizoj klipin. Për këtë verë, apo edhe para sezonit sigurisht që do të dalin dy klipet e mija”, ka thënë Genta.
X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi