Martohet Kim Kardashian  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Martohet Kim Kardashian  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martohet Kim Kardashian

Shko poshtë

Martohet Kim Kardashian  Empty Martohet Kim Kardashian

Mesazh nga AlbveraaTk Mon Aug 22, 2011 6:28 am

Martohet Kim Kardashian  F.0821115451396_m


Kim Kardashian është martuar me basketbollistin e NBA-së, Kris Humphries, në një ceremoni të organizuar në Montecito, Kaliforni, dhe ku ka pasur rreth 440 mysafirë.
Kim, 30-vjeçare, ka pasur një fustan të fildishtë të markës Vera Wang dhe është shoqëruar drejt altarit nga njerku i saj, Bruce Jenner.

Ceremonia e martesës raportohet se ka zgjatur për gjysmë ore gjatë të cilës Kim dhe Kris kanë shkëmbyer unazat e punuara nga Lorraine Schwartz, i njëjti disenjator i cili bëri edhe unazën e fejesës së Kim.

Gjatë shërbimit tradicional të krishterë, janë kujtuar edhe gjyshi dhe gjyshja e ndjerë e Kris, si dhe babai i ndjerë i Kim, avokati Robert Kardashian.

“Do të kisha dashur që babai im të ishte sot këtu për të më shoqëruar drejt altarit. Por e di se në një mënyrë ai është këtu dhe ndjej praninë e dashurisë së tij rreth meje. Të dua dhe më mungon, babi”, ka thënë Kim para njerëzve.

Në mesin e yjeve të pranishëm kanë qenë edhe Avril Lavigne, Lindsay Lohan, Eva Longoria, Demi Lovato, Ryan Seacrest dhe Mel B./
AlbveraaTk
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi