Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto)  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto)  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto)

Shko poshtë

Pa ikon Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto)

Mesazh nga MrFresh Sat Apr 20, 2013 5:24 am

Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto)  F.0418160408262_m

Kim Kardashian ka shokuar të gjithë me imazhet e fundit të saj, ku ajo shfaqet në mbipeshë, por në lindjë të mirë pavarësisht faktit se po hyn në muajt e fundit të shtatzënisë.

Një fustan i ngushtë nga materiali i shtrëngueshëm me ngjyrë të gjelbër të ujit të detit ka qenë zgjedhja e Kim, që ka mahnitur gazetarët dhe botën e show-bizit.

Ka të tillë që e cilësojnë bukuroshen shtatzënë si tjet në formë edhe në shtatzëni, por ka edhe të tillë që besojnë se ajo është e mbipeshë.

Si mendoni ju, a duket Kim ashtu si jeni mësuar ta shihni?


Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto)  Kim%203


Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto)  Kimkardashian%202(1)

_________________
Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto)  2aj0xf4
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi