Hueyda prezantuese e Festivalit për Fëmijë në Shkodër Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Hueyda prezantuese e Festivalit për Fëmijë në Shkodër Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hueyda prezantuese e Festivalit për Fëmijë në Shkodër

Shko poshtë

Hueyda prezantuese e Festivalit për Fëmijë në Shkodër Empty Hueyda prezantuese e Festivalit për Fëmijë në Shkodër

Mesazh nga tingulli-3 Sun Jun 07, 2009 3:41 am

Hueyda prezantuese e Festivalit për Fëmijë në Shkodër F.0607105747939_m

Për herë të parë, Festivali Mbarëkombëtar i Këngës për Fëmijë realizuar në Shkodër, po drejtohet nga një prezantuese ndryshe- Hueyda El Saied, e cila ka marrë përsipër të drejtojë këtë festival, i cili realizohet për herë të 47-të.
Të gjithë e kujtojnë Hueydën në moshën 16- vjeçare duke kërcyer në spektaklet e organizuara në Shqipëri. Ngjyra çokollatë e lëkurës, floku "tmerrësisht" kaçurrel, mënyra e ëmbël e të shprehurit, e bënë atë një nga personazhet më të pëlqyera televizive.

Në një intervistë për “Sh2”, Hueyda, tashmë 34-vjeçare, ka rrëfyer kënaqësinë drejtimit të këtij festivali.

“Është një eksperiencë shumë interesante. Aq më tepër që, kur kam qenë fëmijë, ky festival me ka bërë të ëndërroja. Me pak fjalë, po realizoj në një farë mënyre, një ëndërr të hershme”, ka thënë Hueyda.
tingulli-3
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 47
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi