Blertina: Kam punuar për sukses Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Blertina: Kam punuar për sukses Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blertina: Kam punuar për sukses

Shko poshtë

Blertina: Kam punuar për sukses Empty Blertina: Kam punuar për sukses

Mesazh nga albvera Fri Jun 12, 2009 10:32 am

Blertina: Kam punuar për sukses F.0612151925387_m


Këngëtarja Blertina Shabani, e cila është duke shijuar suksesin me këngën e saj "1000 pranvera", të cilës së fundmi ia ka realizuar edhe videoklipin, thotë se kur të punosh me njerëz të suksesshëm është e natyrshme që edhe suksesi yt nuk do të mungojë.
Me këngën “1000 pranvera”, të punuar me tekst të Aida Barakut, me muzikë të Armend Rexhepagiqit e Darko Dimitrovit, Blertina ishte pjesëmarrëse në “Top Fest 6” ku arriti të nominohej në kategorinë e këngës më të mirë.

“Kur të punosh me njerëz të suksesshëm, natyrisht se edhe suksesi yt nuk do të mungojë. Unë kam punuar për të arritur sukses. Tani jam duke punuar edhe një këngë të re me të cilën shpresoj të marr pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’”, është shprehur Blertina për të përditshmen “Zëri”.
albvera
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi