Lori pret sukses nga kënga e re Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Lori pret sukses nga kënga e re Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lori pret sukses nga kënga e re

Shko poshtë

Risi Lori pret sukses nga kënga e re

Mesazh nga albvera Sat Jul 25, 2009 5:34 am

Lori pret sukses nga kënga e re F.0725123955755_m


Loreta Kaçka-Lori është e bindur se kënga e re "Malli po më vret", e realizuar në duet me këngëtarin nga Maqedonia, Shpresim Zylbehari, të pëlqehet nga publiku.
“Bashkëpunimi me këngëtarin nga Maqedonia na ka lindur papritur. Ne jemi takuar disa herë nëpër koncerte dhe kështu që kohë pas kohe Shpresimit i ka lindur ideja për të realizuar një këngë bashkë. Pra, ai më ofroi kërkesën dhe unë me shumë dëshirë pranova që ta realizojmë një duet”.

“Besoj se do të pëlqehet (nga publiku) pasi që kemi realizuar një këngë mjaft të mirë. Kënga quhet ‘Malli po më vret’, muzikën dhe orkestrimin i ka bërë Ardian Kastrati, ndërsa tekstin Arsim Bunjaku. Kemi punuar mjaft shumë në këtë këngë andaj presim suksese”, ka thënë Lori në një intervistë për të përditshmen “Kosova Sot”.

Këngëtarja ka treguar se këngës i është realizuar edhe një videoklip, të cilin e ka punuar produksioni “Fabrika” nga Shkupi, kurse xhirimet janë bërë në Gostivar.
albvera
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi