Youda Marina v1.0 Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Youda Marina v1.0 Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Youda Marina v1.0

2 posters

Shko poshtë

Youda Marina v1.0 Empty Youda Marina v1.0

Mesazh nga tingulli-3 Tue Jun 23, 2009 10:57 am

Youda Marina v1.0 230608qx3wqh

Marina Youda është një kohë e mrekullueshme përngjasim dhe menaxhimin e të gjithë lojës i mbështjellë në një. Ajo ofron ju diellin dhe zbavitje sa herë që ju të luajnë! Jini kreativ tuaj me ekzotike liman dhe have fun menaxhimin e problemeve të përditshme është vetëm rrugën-dua të ju! Ju do të jetë liman master, përgjegjëse për mbajtjen e të gjithë vizitorët tuaj Marina lumtur. Dhe vizitorët do të thotë shumë i lumtur të të ardhurave të tyre, si ata të paguajnë taksa dhe për të vizituar liman tuaj bare dhe restorante. Sa më shumë që ju i keni fituar të ardhura, aq më e objekteve mund të ndërtohet. Bëni të mundur që vizitorët tuaj për të qëndruar më gjatë duke lënë ata të qëndrojnë në hotelet tuaj ose pushime vendpushime. Mund edhe ta dhe le të kënaqen në ditë në një prej parqeve amusement tuaj, apo të bashkohen me amazing turne. Mundet madje edhe të nisë shkollën tuaj ose lojë zhytjeje peshkimit ekskursioneve!

Kini kujdes! Më shumë vizitorë dhe objekteve do të thotë më tepër kohë dhe vëmendje është i nevojshëm. Ju do të keni për të qëndruar në kontrollin e asaj që ndodh në dhe rreth fshihem tuaj, dhe në rast të ndonjë urgjence, ekipet e shpëtimit tuaj janë atje për të marrë kujdesin e gjendjes! Ju vërtet nuk duan vizitorët tuaj të jetë e sëmurë ose tuaj bare dhe vendpushime të djegura, a?

Qëllimi juaj është të ose të përqëndrohet në krijimin e një liman të efektshëm të punës ose të prodhojë më të bukur Marina në botë! Qëllimet e vogla duhet të arrihet në mënyrë për të arritur objektivin tuaj përfundimtar të mëdha. A jeni në kontroll të bëjë ose doni të bëni çdo gjë që dëshironi dhe krijuese të? It's up to you!


Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh FLm?


Shkarko:


tingulli-3
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 47
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Youda Marina v1.0 Empty Re: Youda Marina v1.0

Mesazh nga mimini Sun Oct 04, 2009 5:49 am

flm
mimini
mimini
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 517
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 14/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi