Gruaja martohet me qen Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Gruaja martohet me qen Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja martohet me qen

2 posters

Shko poshtë

Gruaja martohet me qen Empty Gruaja martohet me qen

Mesazh nga dannchee.hack Tue Jul 07, 2009 2:44 pm

Një grua nga Gana është martuar me qenin e saj sepse ai ka kualitete që ajo i ka parë vetëm në babën e saj të ndjerë.
Gruaja 29 vjeçare Emily Mabou nga fshati Aburi është martuar me qenin e saj 18-muajsh në një ceremoni në të cilën kanë marrë pjesë dy priftë dhe fshatarët kureshtarë, raporton e përditshmja lokale ”Daily Dose”.

Vëllai i saj më i ri David Mabou ka thënë se familja e saj e ka bojkotuar dasmën e saj për të cilën kanë cilësuar si “një hap i marrë për të luftuar vetminë e saj ".

Por zonja Mabou ka thënë: "Që moti kam qenë duke u lutur për një partner të jetës i cili do të ketë të kualitetet e babait tim. Babai ime ishte i butë, besnik dhe i devotshëm ndaj nënës time dhe kurrë nuk e ka lënë vetëm”.

"Kam pasur në lidhje me shumë meshkuj këtu në Togo, dhe të gjithë janë të njëjtë – aventurierë dhe tradhtarë. Qeni im është i butë dhe besnik ndaj meje si dhe më trajton me shumë respekt", ka shtuar “nusja” e re.

E pyetur se si planifikon të rris fëmijë me “burrin” e saj të ri, zonja Mabou është përgjigjur shkurt: “Do të adoptojmë".
dannchee.hack
dannchee.hack
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 111
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 12/06/2009
Horoskopi : Scorpio

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gruaja martohet me qen Empty Re: Gruaja martohet me qen

Mesazh nga admin-Triplexx Mon Feb 01, 2010 12:10 pm

bravo bravo bravo
admin-Triplexx
admin-Triplexx
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 561
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 30/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Podujevë
Hobi Hobi : Futboolli
Horoskopi : Leo

http://www.sound-ks.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi