Fergie humb 8 kilogramë për turne Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Fergie humb 8 kilogramë për turne Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fergie humb 8 kilogramë për turne

Shko poshtë

Ylli Fergie humb 8 kilogramë për turne

Mesazh nga MrFresh Mon Jul 20, 2009 12:31 pm

Fergie humb 8 kilogramë për turne F.0720194404161_m


Fergie ishte aq e vendosur për t’u rikthyer në formë për turneun e saj me grupin Black Eyed Peas, sa ka hequr rreth 8 kilogramë.
Grupi ka performuar në një numër koncertesh në Evropë gjatë muajve të kaluar dhe do të marrë rrugën sërish për turneun në Amerikë që fillon nga muaji gusht dhe zgjat deri në tetor.

Liderja e grupit, Fergie, i është përmbajtur një diete të ashpër për t’u përgatitur për paraqitjet energjetike, duke humbur 7.7 kilogramë nga pesha e saj.

“Kam humbur 7.7 kilogramë për t’u përgatitur për turneun tonë të ri. Nuk ka mënyrë të lehtë për të humbur peshën. Duhet të punosh më shumë dhe të hash më pak. Për momentin po pi ‘ujë dobësues’. Me një emër të tillë do të duhej të ishte i mirë, apo? Josh dhe unë që të dy jemi stërvitur së bashku”, ka thënë këngëtarja.
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi