Rozana humb celularin në det Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Rozana humb celularin në det Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rozana humb celularin në det

Shko poshtë

new Rozana humb celularin në det

Mesazh nga Dg Wed Jul 28, 2010 3:57 am

Rozana humb celularin në det Rozi-300x168


Si gjithmonë është shumë e dhënë pas celularit, aq sa nuk e heq dot nga dora atë për asnjë moment. E mban në dorë gjithë kohën, madje edhe kur është në plazh, afër detit.
Dhe ajo që nuk pritej për të, ndodhi. Celulari përfundon në det dhe nuk gjendet më, bashkë me të dhe të gjithë kontaktet që Rozana kishte mbledhur prej shumë vitesh e që tashmë nuk i ka më.
Për të rekuperuar sadopak nga ajo që ka humbur, Rozana bën këtë njoftim për miqtë në “Facebook”.
Do t’i lutesha shumë miqve të mi të ngushtë të më shkruajnë nga një sms në telefon për të më dhënë numrin e tyre, sepse fatkeqësisht telefoni im përfundoi në det. Fatkeqësisht nuk kam më asnjë numër, por fatmirësisht numri im është në funksion akoma. Ju përshëndes nga Ksamili”.
Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi