Mbrëmja e veçantë e Adelina Thaçit Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Mbrëmja e veçantë e Adelina Thaçit Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbrëmja e veçantë e Adelina Thaçit

Shko poshtë

shko Mbrëmja e veçantë e Adelina Thaçit

Mesazh nga MrFresh Fri Sep 11, 2009 6:01 am

Mbrëmja e veçantë e Adelina Thaçit F.0911125030283_m

Më 25 shtator, këngëtarja Adelina Thaçi do të jetë e pranishme në mbrëmjen shqiptaro-amerikane në SHBA, ku do të jenë të pranishëm fytyra të politikës, aktivistë dhe artistë nga Kosova dhe Shqipëria, të cilët në praninë e miqve amerikanë përmes mirënjohjeve do të falënderojnë njerëzit që bënë historinë.
“Do të jetë një mbrëmje shqiptaro-amerikane në të cilën do të ndahen çmime për disa njerëz që kanë punuar për Kosovën, njëri nga ata do të jetë edhe Martii Ahtisaari”, tregon Adelina për “Infopress”.

Në këtë mbrëmje nuk do të mungojnë edhe këngëtarët nga trojet shqiptare, të cilët do të këndojnë këngë nga repertorët e tyre, ndërsa një prej tyre është edhe Adelina Thaçi.

“Do të prezantohem live, por nuk e di se cilat do të jenë këngët që do t’i këndoj. Gjithsesi do të jenë disa nga këngët e mia më të mira, ndonëse ende nuk më kanë prezantuar programin me të cilin do të prezantohem atje”, shton këngëtarja.
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi