Ish-e dashura e Gaxhës në Big Brother të Serbisë Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Ish-e dashura e Gaxhës në Big Brother të Serbisë Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ish-e dashura e Gaxhës në Big Brother të Serbisë

Shko poshtë

new Ish-e dashura e Gaxhës në Big Brother të Serbisë

Mesazh nga AlbveraPress Wed Nov 11, 2009 3:57 am

Ish-e dashura e Gaxhës në Big Brother të Serbisë F.1110193143554_m


Adrian Gaxha dhe Violeta Raleva ndërprenë lidhjen një javë përpara se vajza shkupjane të hyjë në shoun “Vëllai i madh”, i cili emetohet në Serbi.
Shqiptari që ka qenë i dashuri i Violeta Ralevës, për të cilin shkruajnë mediat serbe është pikërisht këngëtari i mirënjohur Adrian Gaxha. Para disa ditëve mediat serbe botuan disa fotografi në të cilat përfaqësuesja e Maqedonisë në këtë shou mbante një kapele tipike tradicionale shqiptare.

Ky set me këto fotografi ka bërë bujë të madhe nëpër mediat sllave duke u vënë në pikëpyetje nëse Violeta Raleva – Viki, mund të fitojë këtë shou? Më tej mediat komentojnë se nga mund të jenë bërë këto foto, duke u referuar një të kaluare të Vikit, ajo mund të ketë qenë në lidhje me ndonjë shqiptar. Atë që mediat serbe nuk e dinë se pikërisht Violeta Raleva dhe Kristina Raleva, janë pjesëmarrëse në klipin më të ri të kënëgëtarit Adrian Gaxha në këngën “Skandal”, dhe atëherë shumë u përfol se këto të dy janë në lidhje. Adriani në atë kohë tregoi se i pëlqenin të dy motrat të cilat janë edhe binjake dhe lidhja mes tyre ishte vetëm shoqërore.

Fotot të cilat janë shpërndarë nëpër mediat serbe janë bërë pikërisht në studion e këngëtarit i cili kohë të gjatë kontaktonte me dy motrat. I kontaktuar, këngëtari Gaxha tregon: “ Unë vajzat i njoh para se ato të jenë pjesë e klipit tim, janë shumë Ok dhe nuk u intereson se çka thonë të tjerët, thjeshtë bëjnë atë që duan.
E vërtetë se shoqërohesha shumë me Vikin dhe shumë njerëz kanë pasur mundësinë të më shohin bashkë nëpër lokale. Lidhje klasike ka kohë që nuk kam pasur dhe për këtë nuk mund të them se kam qenë në lidhje me këtë vajzë”, duke qeshur deklaron këngëtari. Ndoshta këto fotografi janë përhapur për shkak se Gaxha tashmë është shumë i njohur si në viset shqiptare ashtu edhe në disa vende sllave, ose ndoshta ka qenë pikërisht djaloshi me të cilin Violeta ka qenë në lidhje të shkurtër, këngëtari nuk e pohoi por as nuk e mohoi lidhjen. /PanoramaPlus/
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi