Soni Malaj më mira në – Dancing With the Stars Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Soni Malaj më mira në – Dancing With the Stars Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soni Malaj më mira në – Dancing With the Stars

Shko poshtë

new Soni Malaj më mira në – Dancing With the Stars

Mesazh nga AlbveraPress Thu Mar 11, 2010 12:41 pm

Soni Malaj më mira në – Dancing With the Stars Dancing-With-the-Stars-300x189


Këngëtarja Soni Malaj ka arritur që të fitojë më së shumti klikime në internet, pasi është paraqitur në emisioni “Dancing with the Stars”, i cili është duke u prezantuar nga prezantuesja e njohur shqiptare Alkea Vejsiu.
Soni është treguar shumë e zonja në këtë vallëzim, madje edhe më e zonja sesa këngëtarja kosovare Genta Ismajli, e cila po ashtu mori pjesë në edicionin e parë të këtij festivali. Soni ka prirë në të gjithë sondazhet që janë bërë nëpër forume të ndryshme interneti, ndërkaq edhe juria ka vlerësuar vallëzimin e këngëtares, pasi që ajo ka bërë lëvizjet e duhura që kanë shkuar.
Nga votimet në sondazhin e bërë, Soni Malaj duket se pëlqehet më shumë. Kjo për vetë faktin se fansat kanë thënë se këngëtarja ka formën e duhur trupore, mënyrën e komportimit me partnerin dhe seriozitetin që ka në përgatitje pasi puna e saj në spektakël duket.
Befasi në këtë emision ka qenë edhe këngëtarja Eli Fara, e cila në njëfarë mënyrë ka mundur vitet e saj për të pasur një paraqitje shumë të denjë në të. Më së shumti kanë zhgënjyer ata prej të cilëve juria ka pritur më së shumti.
Genta Ismajli është dridhur më shumë se duhet në paraqitjen e saj, ndërkaq edhe Big Mama dhe disa këngëtarë të tjerë kanë zhgënjyer adhuruesit e tyre. “Dancig with Stars” mund të sjellë edhe një befasi për publikun shqiptar, madje edhe këngëtarë të panjohur.
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi