Albërie: Mentorin e ka ndryshuar burgu Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Albërie: Mentorin e ka ndryshuar burgu Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albërie: Mentorin e ka ndryshuar burgu

Shko poshtë

new Albërie: Mentorin e ka ndryshuar burgu

Mesazh nga AlbveraPress Fri Apr 02, 2010 1:21 pm

Albërie: Mentorin e ka ndryshuar burgu Albërie-Hadërgjonaj




E kush nuk e mban mend hitin e saj të padisku tueshëm “Lozonjarja”, përmes të cilit bëri për vete me mijëra fansa kudo në trojet shqiptare. E preku suk sesin që në moshë fare të re dhe siç duket, një tjetër sukses po aq i madh e pret së shpejti.
Fjala është për albumin e saj më të ri me titull “Malli im”, që do të shoqërohet edhe nga dy klipe fantastike. Por, Albëria këtë sukses nuk e ka provuar vetëm në skenë, ajo është mbi të gjitha një bashkëshorte dhe nënë shumë e përkushtuar.
Në një intervistë dhënë për “Bluetooth” ajo tregoi se edhe Mentori pas viteve të burgut për drpgë, sot është njeri tjetër, një familjar I vërtetë. “Mentori ka ndryshuar pak. Më parë ka qenë më shumë i dhënë pas shoqërisë, ndërsa tani kohën më të madhe na e dedikon neve dhe kjo më bën të ndjehem shumë mirë.
Unë nuk jam kundra shoqërisë, pasi pa shoqëri nuk mundemi të jetojmë as unë e as ai, por familja meriton gjithmonë vendin e parë. Besoj kështu duhet të jetë, apo jo?” Albëri Hadërgjonaj është dhe nënë e dy vajzave të rritura, por pavarësisht kësaj ajo është më në formë se kurrë.
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi