Ibrahimoviqi lavdëron Bajramin Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Ibrahimoviqi lavdëron Bajramin Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ibrahimoviqi lavdëron Bajramin

Shko poshtë

new Ibrahimoviqi lavdëron Bajramin

Mesazh nga kosova1990 Wed Aug 11, 2010 7:38 am

Ibrahimoviqi lavdëron Bajramin 11-emiribra4

Stokholm, 11 gusht - Kapiteni i Përfaqësueses së Suedisë, Zlatan Ibrahimoviqi ka lavdëruar mesfushorin kosovar Emir Bajrami para ndeshjes miqësore kundër Skocisë, shkruan të martën gazeta suedeze "Expressen". Ibrahimoviqi në konferencën para ndeshjes, që luhet të mërkurën mbrëma në Stockholm, është pyetur për futbollistët e rinj që seleksionuesi Erik Hamren i ka ftuar në Përfaqësuese. Përgjigjja e Ibrahimoviqit ishte se këta futbollistë janë shumë interesantë, ndërsa mesfushori i Twentes, Emir Bajrami, ka diçka më shumë se të tjerët.
"Kemi shumë futbollistë të rinj dhe kjo është gjë e mirë, tash atyre u mbetet të tregojnë vlerat e veta. Të gjithë kanë karakteristikat e veta, por Bajrami është diçka më i veçantë", ka deklaruar Ibra. "Si kapiten e kam për obligim të luaj lojën time dhe të mundohem t'u ndihmoj këtyre të rinjve".
Vetë Bajrami prejse është ftuar në përfaqësuese nuk ka "hequr nga goja" Ibrahimoviqin sa herë ka folur për media. Ai ka treguar se sulmuesi i Barcelonës është idhulli i tij më i madh. Po ashtu, Bajrami është ndier mirë që e Ibrahimoviqi e ka lavdëruar.
"Është diçka fantastike që ai ka përmendur emrin tim, jam i nderuar. Të gjithë jemi rritur duke e pasur Ibrahimoviqin idhull, ndërsa tash është diçka e mrekullueshme të jem në ekip me të", është shprehur Bajrami. "Kur flet ai, të gjithë e dëgjojnë. Thjesht është lider i vërtetë".
Bajrami për ekipin e Suedisë deri tani ka zhvilluar tri ndeshje.
kosova1990
kosova1990
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 308
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 09/03/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Germania
Humori Humori : Hello
Hobi Hobi : Nuk Jam Ka di
Horoskopi : Leo

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi