Britney ylli i dekadës Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Britney ylli i dekadës Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britney ylli i dekadës

Shko poshtë

new Britney ylli i dekadës

Mesazh nga mimini Sat Nov 06, 2010 6:51 am

Britney ylli i dekadës Britney_spears-300x198

Revista e famshme amerikane Rolling Stone ka publikuar “The 90’s – The Inside Stories From The Decade That Rocked”.

Ky është një libër i dedikuar dhjetëvjeçarit të shkuar, ku janë fiksuar momentet më të paharrueshme të artistëve që kanë dominuar vitet 90 me muzikën e tyre.

Në hyrje të librit përmendet edhe Princesha e Popit, Britney Spears, duke e konfirmuar si ylli që ka lënë shenjë më së shumti me karrierën e saj gjatë kësaj periudhe. “Që prej shpërthimit të Rock n’ Rollit në vitet 60, në asnjë moment nuk i është dhënë rëndësi muzikës sikurse në vitet ’90.

Ky është dhjetëvjeçari i grunge-it, rap-it dhe Britney Spears-it. Ky libër është plot histori, foto të shkrepura nga fotografët më të mëdhenj dhe një guidë për 100 albumet më të mirë të dhjetëvjeçarit”. Shumë urime për këngëtaren dhe gjithë fansat e saj.
mimini
mimini
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 517
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 14/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi