Korab Shaqiri anulon projektet Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Korab Shaqiri anulon projektet Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korab Shaqiri anulon projektet

Shko poshtë

new Korab Shaqiri anulon projektet

Mesazh nga mimini Sat Nov 06, 2010 6:52 am

Korab Shaqiri anulon projektet Korab_shaqiri-300x203

Korab Shaqiri gjatë një prononcimi për albveraa.tk ka thënë se aksidenti që pësoi babai i tij, Ilir Shaqiri, ka bërë që ai t’i lërë anash një mori projektesh.

Gati një muaj më parë, Ilir Shaqiri u godit befasisht nga një veturë, në dalje nga vendi i tij i punës në RTK, dhe për shkak të plagëve të rënda ishte dërguar në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë për rikuperim.
“Isha në përfundim e sipër të videoklipit ‘Vetmia’, por për shkak të aksidentit të babit, isha i detyruar t’i lërë anash disa projekte. Kënga është baladë dhe shpresoj që së shpejti do të përfundoj”, ka pohuar Korabi.

Përveç kësaj kënge, ai ka zbuluar që të sjell në treg edhe një këngë ritmike.

“Kam edhe një këngë më ritmike e cila gjithashtu është e përfunduar, ku së shpejti do ta sjell në tregun muzikor. Gjithashtu kjo këngë do të ketë edhe videoklip”, ka thënë Korabi.

Ndërkohë burime të afërta me Korabin kanë zbuluar se ai është duke u përgatitur për 15 hite të ardhshme të cilat shpreson t’i publikohen verën e ardhshme, në mesin e të cilave do të ketë edhe shumë bashkëpunime.
mimini
mimini
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 517
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 14/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi