Manekinia më e gjatë në botë, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Manekinia më e gjatë në botë, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manekinia më e gjatë në botë, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

Shko poshtë

shko Manekinia më e gjatë në botë, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

Mesazh nga Dg Thu Feb 17, 2011 7:48 am

Manekinia më e gjatë në botë, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë  Mani

Manekinia nga kalifornia, Amazon Eve, e gjatë 203.2 centimetra, me peshë 93 kilogramë dhe me numrin e këpucëve 45 është manekinia më e gjatë në botë.

Tashti ajo ka marrë ofertë nga revista për meshkuj Playboy të fotografohet lakuriq për një çmim goxha të lartë.

Gjithsesi më gëzon fakti se Hugh Hefner më ka përzgjedhur për modele që do të prezantohet në faqet e Playboy. Më duhet pakës të zvogëlojë masën e muskujve për tu dukur më femërore, por Hefner është i vetmi për të cilin do të pozoja lakuriq, pasi që vetëm ai këtë e bën me stil”, tha Amazon.

Ajo para ca kohësh ishte e pranishme në një party për qëllime humanitare që e kishte organizuar Hefner, ku edhe u morën vesh lidhur me bashkëpunimin. Është interesante se në atë party Amazon Eve ishte personi më i gjatë, jo vetëm në krahasim me femrat, por edhe me të gjithë meshkujt.

Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi