Justin Bieber: Kam qenë i varfër, s’kam pasur krevat e ushqim Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Justin Bieber: Kam qenë i varfër, s’kam pasur krevat e ushqim Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justin Bieber: Kam qenë i varfër, s’kam pasur krevat e ushqim

Shko poshtë

new Justin Bieber: Kam qenë i varfër, s’kam pasur krevat e ushqim

Mesazh nga mimini Mon Mar 21, 2011 3:28 pm

Justin Bieber: Kam qenë i varfër, s’kam pasur krevat e ushqim Justin-Bieber-224x300

Justin Bieber ka shumë dëshirë të luajë Oliver Twistin. Këngëtari i ri mendon se do të ishte i shkëlqyer në atë rol, pasi edhe vet ka pasur një fëmijëri të vështirë me nënën që ishte narkomane.

Edhe pse tani fiton shumë para dhe pasuria e tij vlerësohet në rreth 60 milionë sterlina, Justin në vegjëli ishte shumë i varfër. Ai u rrit në një banesë në bodrum në Kanada, transmetojnë mediet britanike.
Ai vend ishte vërtetë i pistë. Në gjithë banesën kishim kurthe për minj, ndërsa unë nuk kishte krevat të vërtetë, por një të vjetër.

Në frigorifer kurrë nuk kishte ushqim, përveç ndoshta ndonjë copë djathi. Mendoj se do të isha i shkëlqyer si Oliver Twist”, ka thënë Justin.Veç kësaj, ai do të ishte zgjedhje e shkëlqyer, pasi ka shumë fansa, që filmit do t’i jepte sukses.

Justin ka përvojë me aktrim. Më parë ka luajtur në serinë e krimit “CSI”, por thotë se problemi më i madh për të ishte theksi britanik.
mimini
mimini
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 517
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 14/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi