Cilat yje nuk mund t’i bëjnë ballë pijes? Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Cilat yje nuk mund t’i bëjnë ballë pijes? Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat yje nuk mund t’i bëjnë ballë pijes?

Shko poshtë

new Cilat yje nuk mund t’i bëjnë ballë pijes?

Mesazh nga mimini Mon Mar 21, 2011 3:30 pm

Cilat yje nuk mund t’i bëjnë ballë pijes? Mariah-Carey-300x296

Ceremonitë e ndryshme, si për shembull ato të dhënies së çmimeve, përveç magjisë dhe befasive që sjellin, shpesh dinë të jenë të mbushura me gjëra të mërzitshme.

Shpesh këtë monotoni të krijuar ditën ta ndërpresin individët, të cilët nuk kanë mundur t’i bëjnë ballë pijes dhe paraqiteshin të dehur në këto manifestime.
Elizabeth Taylor

Aktorja legjendare u paraqit gjysmë e dehur në dhënien e shpërblimeve “Golden Globes” më 2001. Kjo ka qenë me siguri njëra nga katastrofat më të mëdha në ndonjë ceremoni të dhënies së çmimeve. Kishte shumë që u argëtuan me këtë gjë, por aktorja ishte shumë e pikëlluar.

Mariah Carey

Diva e muzikës botërore pa turp tregoi se sa mundet të jetë e dehur në manifestimin “People’s Choice Awards” në muajin janar të vitit 2010.

Britney Spears

Viti 2007 do të duhej të ishte vit i rikthimit të madh të pop-princeshës, por doli të jetë edhe një “zhytje” e saj. Paraqitjen e dehur dhe “playback” e shpëtuan nga katastrofa totale vetëm valltarët përcjellës.

Lily Allen

Këngëtarja britanike ka pasur shumë paraqitje si e dehur, por në dhënien e çmimeve “GQ” më 2008, pak e kishte tepruar para kamerave kur u paraqit përkrah këngëtarit më të vjetër Sir Elton John-in.
mimini
mimini
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 517
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 14/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi