Arta Bajrami së shpejti i rikthehet skenës Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Arta Bajrami së shpejti i rikthehet skenës Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arta Bajrami së shpejti i rikthehet skenës

Shko poshtë

new Arta Bajrami së shpejti i rikthehet skenës

Mesazh nga mimini Mon Mar 21, 2011 3:47 pm

Arta Bajrami së shpejti i rikthehet skenës Arta-bajrami-300x195

Ka disa muaj që nuk kemi dëgjuar këngë të re nga Arta Bajrami dhe kjo, për shkak se këngëtarja ishte larguar për një kohë nga karriera për t’iu përkushtuar më shumë vajzës së saj Viktorias e cila ka disa muaj që ka ardhur në jetë dhe ishte si prioritet për këngëtaren si për të gjithë nënat e reja.

Kënga e fundit “Nëse ty”, që kishte realizuar Arta kur ishte në muajin e katërt të shtatzanisë, akoma sot e kësaj dite po kërkohet shumë nga dëgjuesit, por si duket kjo këngë nuk ua plotëson shijen fansave të saj, të cilët kërkojnë çdo ditë rikthimin e Artës me shumë hite.
Herën e fundit që e pamë Artën ishin xhirimet për programin e Vitit të Ri në “RTV21”, ku këngëtarja shfaqej më në formë se kurrë dhe nga ajo paraqitje Arta ka anashkaluar edhe shumë koncerte e mbrëmje muzikore, teksa prërgatitet për t’u rikthyer në skenë akoma më fuqishëm.

Vëllai i saj, kompozitori Don Arbas, këto ditë është duke punuar me të në realizimin e demo inçizimeve për këngët e reja të Artës, të cilat e presin atë të futet në studio për t’i përfunduar.
mimini
mimini
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 517
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 14/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi