Mourinho: Do ta respektoj kontratën me Realin  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Mourinho: Do ta respektoj kontratën me Realin  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mourinho: Do ta respektoj kontratën me Realin

Shko poshtë

new Mourinho: Do ta respektoj kontratën me Realin

Mesazh nga X-man Wed Apr 13, 2011 6:23 am

Mourinho: Do ta respektoj kontratën me Realin  F.0413115655557_m



Jose Mourinho edhe një herë ka refuzuar të përjashtojë një rikthim në Ligën Premier, edhe pse thotë se së pari dëshiron të respektojë kontratën me Real Madridin.
Portugezi muajve të fundit është lidhur vazhdimisht me një rikthim në futbollin anglez, pas suksesit me Chelsan ku fitoj dy tituj të ligës. Që kur u largua nga Anglia, Mourinho fitoi të tre titujt e mundshëm sezonin e kaluar me Interin, para se të transferohej te Real Madridi.

“E ardhmja ime është Real Madridi pasi kam një kontratë dhe sepse duket se klubi është i kënaqur me mua. E ardhmja ime do të jetë në Angli, sigurisht, por e ardhmja është pas Real Madridit. Kam kontratë edhe për tre sezone dhe shpresoj se do t’ia dal mjaft mirë për të merituar të vazhdoj këtu”, ka thënë Mourinho.
X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi