Labi: Kam fjetur me më shumë se dy femra Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Labi: Kam fjetur me më shumë se dy femra Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Labi: Kam fjetur me më shumë se dy femra

Shko poshtë

Labi: Kam fjetur me më shumë se dy femra Empty Labi: Kam fjetur me më shumë se dy femra

Mesazh nga kosova1990 Sat Mar 28, 2009 12:05 pm

Labi: Kam fjetur me më shumë se dy femra F.0328172217994_m

Ylli i muzikës popullore, Labinot Tahiri, ka thënë në një intervistë në televizionin Vizion Plus se ai ka provuar kënaqësinë e të ‘fjeturit’ me më shumë se dy femra përnjëherë.
Labi mbrëmë ishte mysafir në emisionin “Zonë e Lirë”, që udhëhiqet nga Arjan Çani, ku promovoi albumin e tij më të ri “Era tradhëti”.

Këngëtari nga Ferizaj nuk e pati të vështirë të përgjigjet në pyetjet provokuese të Arjan Çanit, përfshirë edhe pyetjet nëse kishte pasur ndonjë përvojë homoseksuale dhe nëse ndjen shijon kënaqësinë e masturbimit, të cilat i kishte mohuar.

Megjithatë përgjigja më interesante ishte padyshim ajo nëse ai kishte provuar të flejë me më shumë femra, të cilët gjë Labi e ka pohuar.

“Çka mendoni ju?”, ka qeshur në fillim Labi. “Kam fjetur edhe me më shumë se dy femra”, është më pastaj këngëtari kosovar.

Intervistën e Labit dhënë për emisionin “Zonë e Lirë”, do të mund ta lexoni më të plotë nesër vetëm në
kosova1990
kosova1990
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 308
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 09/03/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Germania
Humori Humori : Hello
Hobi Hobi : Nuk Jam Ka di
Horoskopi : Leo

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi