TEUTA NGA SARANDA! Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

TEUTA NGA SARANDA! Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEUTA NGA SARANDA!

3 posters

Shko poshtë

TEUTA NGA SARANDA! Empty TEUTA NGA SARANDA!

Mesazh nga Pajtimi Sun Mar 29, 2009 1:39 pm

TEUTA NGA SARANDA! F.0320201212769_m


Teuta Krasniqi, ose sikurse jemi mësuar ta identifikojmë me Saranda nga seria "Kafeneja jone", këtyre ditëve bie në sy edhe për lukun e ri dhe disa risi. Ajo, tashmë ka një karrierë të pasur në skenë dhe në film.
Të kalojmë te jeta juaj artistike, te pjesa më e bukur e vetes suaj. Ju vlerësojnë si vajzë me karakter, të bukur dhe të zgjuar. A ia keni pare hairin kësaj?

Faleminderit për këto fjalë. Njeriu duhet ta ndërtojë dhe zhvilloj veten në mënyrë të duhur nëse do t’ja sheh hairin vetes. Unë gjithmonë kam pasur kërkesa të mëdha nga vetja dhe kam punuar me shumë përkushtim që t’i realizoj ato që një ditë si thatë ju “t’ju shoh hairin”, edhe pse unë ende nuk e konsideroj se kam arritur kulmin e karrierës. Vazhdoj të punoj me shumë vullnet e përkushtim për t’i arritur caqet e dëshiruara.
Ndërsa sa i përket pamjes fizike, ajo nuk është merite imja, sepse Zoti na ka krijuar dhe e tëra që ne mund të bëjmë, është që të kujdesemi për të, atë e bëj edhe unë, kujdesem për mirëqenien time.
Aktualisht jam shumë e angazhuar rreth projektit tim; së shpejti publiku do të ketë mundësi ta shoh një emision të ri në RTK, i cili do të ketë karakter humanitar. Poashtu kam filluar provat për një shfaqje, e cila do ta ketë premierën nga fundi i këtij muaji, e reja tjetër është se jam bashkëproducente e një seriali të ri me titull “SpitaliKS”, i cili së shpejti do të fillojë të transmetohet si dhe vazhdoj me provat dhe xhirimet për serialin “Kafeneja Jonë”.
Pajtimi
Pajtimi
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 210
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Kosova
Horoskopi : Leo

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TEUTA NGA SARANDA! Empty Re: TEUTA NGA SARANDA!

Mesazh nga arbnor Tue Jun 30, 2009 2:14 pm

teuta nuk kom koment per ty je shum shum e bukur qitu ne foto ke dal shum shum mir veq kush ta ka inati a . sa per punet qe i bon ti je shum puntore
veq vazhdo qishtu veq perpara , veq pun a , nuk po di tjeter qa me than qa foli ma tutje veq e prishi nese kish bo add me shenu u kan mir e kishim fol ma mir nese jo e lojm qishtu klm .
arbnor
arbnor
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 30/06/2009
Horoskopi : Sagittarius

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TEUTA NGA SARANDA! Empty Re: TEUTA NGA SARANDA!

Mesazh nga admin-Triplexx Sun Jan 31, 2010 11:18 pm

Kjo shkoj u martue PA e dit NA hiq :S:S:S
admin-Triplexx
admin-Triplexx
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 561
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 30/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Podujevë
Hobi Hobi : Futboolli
Horoskopi : Leo

http://www.sound-ks.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TEUTA NGA SARANDA! Empty Re: TEUTA NGA SARANDA!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi