Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Shko poshtë

Pa ikon Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga TONI_2007 prej Fri Jul 29, 2011 1:03 pm
Shikim Te Kendshem Pa Rekllama
TONI_2007
TONI_2007
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 16
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 49
Regjistrim Regjistrim : 03/03/2010
Vendbanimi Vendbanimi : gjermani
Humori Humori : ska
Hobi Hobi : muizika
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit http://www.kosova-shqip.eu

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga shkodra 1997 prej Sat Jul 30, 2011 12:59 pm

FLM
shkodra 1997
shkodra 1997
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 11
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 21
Regjistrim Regjistrim : 30/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : fushë kosov
Humori Humori : Qka Po HAni a Qka poo PIni
Hobi Hobi : Larje Tepihu
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga shkodra 1997 prej Sat Jul 30, 2011 1:24 pm

flm
shkodra 1997
shkodra 1997
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 11
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 21
Regjistrim Regjistrim : 30/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : fushë kosov
Humori Humori : Qka Po HAni a Qka poo PIni
Hobi Hobi : Larje Tepihu
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga keona prej Wed Aug 03, 2011 3:44 am

Thanks


quote="TONI_2007"]Shikim Te Kendshem Pa Rekllama
[/quote]
keona
keona
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 03/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : cka
Hobi Hobi : noti
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga lulishte prej Thu Aug 11, 2011 9:49 am

Flm shume
lulishte
lulishte
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 11/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : podujeve
Humori Humori : e qet
Hobi Hobi : poezi
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga klejdi_karcanaj@yahoo.com prej Sat Aug 20, 2011 9:42 am

Mad Rolling Eyes Kosova
klejdi_karcanaj@yahoo.com
klejdi_karcanaj@yahoo.com
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 17
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 20/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Humori Humori : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Hobi Hobi : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga astrit dauti prej Thu Sep 01, 2011 8:45 am

shkodra 1997 shkruajti:FLM
astrit dauti
astrit dauti
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 01/09/2011
Vendbanimi Vendbanimi : peqin
Humori Humori : mostro
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga Gashi prej Fri Sep 23, 2011 6:13 am

flmm
Gashi
Gashi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 23/09/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Humori Humori : Bllablla
Hobi Hobi : Muzika
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga kerepet prej Wed Oct 05, 2011 8:14 am

flmn
kerepet
kerepet
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 05/10/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : ok
Hobi Hobi : mmm
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga medi123 prej Tue Dec 27, 2011 7:40 pm

flm
medi123
medi123
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 27/12/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : Comedy
Hobi Hobi : Webmaster
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga guribora prej Thu Jan 05, 2012 1:49 pm

flm
guribora
guribora
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 10
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 49
Regjistrim Regjistrim : 05/01/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Humori Humori : i mire
Hobi Hobi : sony 2
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga shpetim.drainca.3 prej Wed Jun 20, 2012 5:42 am

Flm
shpetim.drainca.3
shpetim.drainca.3
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 24
Regjistrim Regjistrim : 20/06/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Humori Humori : i mire
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga nerashti prej Mon Feb 11, 2013 12:52 pm

flm
nerashti
nerashti
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 17/09/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Llaptop
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga BoyFire prej Wed Mar 20, 2013 5:31 am

flm
BoyFire
BoyFire
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 20/03/2013
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Humori Humori : Qefi
Hobi Hobi : Muzika
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Barbie Dhe Sekreti i Zanave film Vizatimor

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi