Argjentina: Ndihem e përkëdhelur nga fama  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Argjentina: Ndihem e përkëdhelur nga fama  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Argjentina: Ndihem e përkëdhelur nga fama

Shko poshtë

New Mesazh Argjentina: Ndihem e përkëdhelur nga fama

Mesazh nga tingulli-3 Fri Aug 19, 2011 6:26 am

Argjentina: Ndihem e përkëdhelur nga fama  F.0819110203213_m


Argjentina Ramosaj ka thënë gjatë një interviste për Telegrafi.com se ajo ndihet e përkëdhelur që është një femër e bukur dhe e famshme.
Këngëtarja e ka thënë këtë me modesti pasi, sipas saj, të jesh e bukur është dhuratë, ndërsa për të qenë e famshme duhet edhe shumë punë.

“Nuk mund të mos e pranoj që e ndjej veten të përkëdhelur nga ky fakt. Kudo që unë shkoj njerëzit më flasin, më japin komplimente, duan foto, dhe në këtë sens unë them se jam e përkëdhelur, por nga ana tjetër nuk është dhe ndonjë gjë shumë e madhe të jesh e bukur sepse është diçka që thjesht të është dhuruar”.

“Ndërsa, ajo që ti jep në karrierë, në punën tënde të bën të ndjehesh vërtetë e bukur, e kompletuar. Unë më mirë ndjehem kur më thonë se sa bukur këndova, apo kur më thonë se ke ndryshime nga sezoni në sezon dhe eksperienca jote si prezantuese sa vjen e po formohet, se sa kur më thonë se isha veshur bukur, apo sa bukur i kishe lyer sytë etj. Këto janë gjëra që tashmë nuk kanë me ndonjë rëndësi të madhe për mua”, ka thënë Ramosaj.

Argjentina e ka përshkruar vetën si një person me zemërgjerësi, besnike, por ndonjëherë edhe impulsive.

“Është pak e sikletshme të flasësh për veten në këtë mënyrë. Por, unë te vetja shoh shumë besnikëri, zemërgjerësi, një tip shumë të formuar, impulsive nganjëherë, por edhe direkte”, ka shtuar ajo.

tingulli-3
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 47
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi