Genta: Mos më quani të bukur Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Genta: Mos më quani të bukur Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genta: Mos më quani të bukur

Shko poshtë

Genta: Mos më quani të bukur Empty Genta: Mos më quani të bukur

Mesazh nga X-man Wed Apr 15, 2009 12:24 pm

Genta: Mos më quani të bukur F.0415095307485_m


Këngëtarja kosovare, Genta Ismajli, në një intervistë për "Express Live", ka pohuar se nuk ka dëshirë që asnjëherë të identifikohet si këngëtare e bukur, megjithëse, thotë se bukuria është një plus.
Këngëtarja thotë se publiku dhe të tjerët, atë dhe të gjitha këngëtaret e tjera duhet t’i vlerësojnë nga vokali i tyre.

“Unë në fillim të karrierës sime nuk kam pasur asnjë përkrahje nga të tjerët, nuk kam pasur asnjë të njohur. Përkrahja e publikut ka qenë ajo që më ka sjell deri këtu dhe shpresoj shumë që këtë publiku ta ketë bërë duke më vlerësuar nga zëri”, ka thënë Genta.

Këngëtarja ka pohuar se ndihet shumë keq kur në të shumtën e rasteve të tjerët i vlerësojnë këngëtaret nga pamje e jashtme, duke e përfshirë edhe vetë atë.
X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi