Maradona: Nuk jemi favoritë Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Maradona: Nuk jemi favoritë Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maradona: Nuk jemi favoritë

Shko poshtë

New Mesazh Maradona: Nuk jemi favoritë

Mesazh nga mimini Mon Jun 21, 2010 9:40 am

Maradona: Nuk jemi favoritë Diego-Armando-Maradona-coach-of-Argentina-salutes-the-fans-before-the-friendly-against-France
Përzgjedhësi i Argjentinës, Diego Armando Maradona, ka refuzuar të pranojë statusin e favoritit për të fituar trofeun e Kampionatit Botëror.


“Ne nuk jemi favoritë. Ne erdhëm këtu për të luftuar për një Kupë të Botës dhe unë e di se si është të luash në Botëror, dhe të jesh në përzierje të rregullt të gjërave. Nuk më pëlqen të jemi favoritë para ose gjatë kampionatit, secili ekip mund t’u tejkalojë dhe më pas, për gjithçka që ke punuar… lamtumirë”.
“Më pëlqen çfarë po shoh nga ekipi im. Ne jemi solidë në mbrojtje dhe të shkëlqyer në sulm. Por, vetëm sa ka filluar. Është sikur të jesh në një garë. Ne jemi duke i nxehur motorët. Forma e mirë vjen për shkak se kualifikimi te ne është më konkurrues se në Evropë. Ekuadori ka mundur të jetë gjithashtu në Botëror, ndërsa atje ke punë me Ishujt Faroe”, deklaroi Maradona në konferencë për shtyp, duke shtuar se Italia do të kualifikohet në fazën tjetër.
mimini
mimini
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 517
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 14/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi