Eliza, e tmerruar pas ngjarjeve në Boston  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Eliza, e tmerruar pas ngjarjeve në Boston  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eliza, e tmerruar pas ngjarjeve në Boston

Shko poshtë

new Eliza, e tmerruar pas ngjarjeve në Boston

Mesazh nga MrFresh Sat Apr 20, 2013 5:19 am

Eliza, e tmerruar pas ngjarjeve në Boston  F.0419160401803_m

Aktorja shqiptare Eliza Dushku është tmerruar pasi ka parë xhirimet televizive të betejës në qytetin e saj të lindjes, Boston, ku policët kishin ndjekur të dyshuarit në lidhje me bombardimet e ditëve më parë në këtë qytet.

Aktorja e serisë “Buffy the Vampire Slayer” është rritur në Watertown, një qytezë e vogël e ngjitur me Bostonin, dhe është tmerruar kur ka parë qytet ne saj të pushtojë lajmet në mëngjesin e sotëm (19 prill).

Banorët ishin paralajmëruar të qëndrojnë brenda dhe të jenë vigjilent pas dramës, gjatë të cilës një njeri i dyshuar për përfshirje në bombardimet në maratonën e të hënës u godit për vdekje, derisa një tjetër raportohet se kishte ikur.

Dushku, e cila ende ka familjen e saj në Watertown, kishte përcjellë skenat e tmerrshme në lajmet televizive, dhe ka zbuluar se ajo është frikësuar për sigurinë e të dashurve të saj.

“Nuk mund të jetë më afër shtëpisë se kaq. Watertown... Qyteti im. Zot, të lutem, çdokush të jetë i sigurt. Watertown Pd (departamenti i policisë) të gjithë lutemi për ju... E lindur & rritur në Watertown. Familja ime e bukur është aty. 20 bllok kërkime/CNN saktësisht në të njëjtën lagje ku jam rritur, shtëpia ime – nuk mund të besoj”, ka shkruar Eliza në një sërë postiqesh në faqen e saj në Twitter.

_________________
Eliza, e tmerruar pas ngjarjeve në Boston  2aj0xf4
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi