Ciljeta singëll por plot me koncerte  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Ciljeta singëll por plot me koncerte  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ciljeta singëll por plot me koncerte

Shko poshtë

new Ciljeta singëll por plot me koncerte

Mesazh nga mimini Tue Jul 27, 2010 8:28 am

Ciljeta singëll por plot me koncerte  1279969901-ciljeta_singel

Nga një koncert në tjetrin, nga një plazh në një tjetër. Kjo është vera që përsëritet për të gjashtin vit për këngëtaren Çiljeta Xhilaga që deklaron se është ndarë nga Romeo dhe ka mbetur singëll. “Edhe kujtimi po venitet avash-avash, megjithatë lidhja ime ka 3 muaj që ka marrë fund. Për të gjithë ata që nuk e dinë, nuk kam dashur të shprehem, pasi gjithmonë kam qenë, gjatë gjithë këtyre 5 vjetëve në vështrimin e të gjithë gazetave”. E pyetur nese pushimet do ti beje vete apo cift, sipas kengetares, nuk ka shume rendesi sepse ajo eshte plot me koncerte. Madje edhe ndërsa jep këtë intervistë për “Bluetooth” bëhet gati për të udhëtuar drejt Vlorës ku edhe do të këndojë sot (dje) në mbrëmje.

Çili na tregon për këngën e saj të re të sapo përfunduar dhe që pritet të dalë shumë shpejt në ekranet televizive, pikërisht “Next episode”, vazhdim i hitit të saj të fundit “Deja Vu”. “Po kam bërë një këngë të re. Është një këngë që mban stemën e Flor Mumajesit si gjithmonë, që është bërë producenti i gjithë këngëve të mia. Videoklipi është realizuar në bashkëpunim me Aleksandrin dhe Supersonic. Kënga është verore dhe shumë ritmike. Titullohet “Next episode” sepse është vazhdim i këngës “Deja vu”. Do ta cilësoja si një ndër këngët e mia më të mira, më pëlqen shumë, shpresoj që t’i pëlqejë edhe publikut kur ta dëgjojë”.
mimini
mimini
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 517
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 14/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi