Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Pa ikon Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga X-man prej Mon Apr 13, 2009 11:49 am
Liku eshte hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?


_________________

X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga bekimbw prej Wed Sep 23, 2009 8:06 pm

flm
bekimbw
bekimbw
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 52
Regjistrim Regjistrim : 23/09/2009
Vendbanimi Vendbanimi : itali
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga ariu30 prej Thu Oct 22, 2009 7:02 am

flm
ariu30
ariu30
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 22/10/2009
Vendbanimi Vendbanimi : kosove
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga eravizion prej Thu Oct 22, 2009 8:47 am

flm
eravizion
eravizion
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 45
Regjistrim Regjistrim : 22/10/2009
Vendbanimi Vendbanimi : BELGJIKE
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga mumu prej Fri Oct 23, 2009 12:28 pm

flm
mumu
mumu
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 43
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 52
Regjistrim Regjistrim : 09/09/2009
Vendbanimi Vendbanimi : zvicer
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga bruce prej Tue Oct 27, 2009 4:05 pm

flm
bruce
bruce
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 39
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 11/09/2009
Vendbanimi Vendbanimi : slovenija
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga cima prej Wed Jan 27, 2010 2:51 pm

flm njerez shume
cima
cima
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 13
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 27/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Ferizaj
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga cima prej Wed Jan 27, 2010 3:09 pm

flm shume
cima
cima
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 13
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 27/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Ferizaj
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga cima prej Thu Jan 28, 2010 1:35 pm

flm
cima
cima
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 13
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 27/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Ferizaj
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga cima prej Fri Feb 12, 2010 1:58 pm

flm
cima
cima
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 13
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 27/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Ferizaj
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga GJIN prej Sun Feb 14, 2010 8:56 am

thank you
GJIN
GJIN
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 81
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 45
Regjistrim Regjistrim : 22/11/2009
Vendbanimi Vendbanimi : GREQI
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga cima prej Wed Feb 17, 2010 12:08 pm

flm shume po nuk po mund ta shkarkoj kete humor ju lutem nese ka mundesi linkun ku mund ta shkarkoj se linku me larte nuk po funksion kam provuar shume here edhe nje here faleminderit albvera.
cima
cima
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 13
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 27/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Ferizaj
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga preshevari prej Mon Mar 22, 2010 1:25 pm

flm
preshevari
preshevari
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 23/11/2009
Vendbanimi Vendbanimi : presheve
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga lypeeeee prej Sat Jul 03, 2010 7:26 am

flm shum
lypeeeee
lypeeeee
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 25
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 48
Regjistrim Regjistrim : 27/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi : toronto
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga bessss1 prej Thu Jul 22, 2010 2:17 am

flm
bessss1
bessss1
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 19
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 05/09/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga mergime prej Tue Aug 03, 2010 11:57 am

ju lumt
mergime
mergime
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 10
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 51
Regjistrim Regjistrim : 21/04/2010
Vendbanimi Vendbanimi : itali
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga bogovina prej Mon Oct 04, 2010 9:33 am

flm shume o burra
bogovina
bogovina
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 49
Regjistrim Regjistrim : 04/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : amerik
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga milazimi prej Fri Oct 15, 2010 9:48 am

FLm
milazimi
milazimi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 49
Regjistrim Regjistrim : 06/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Gjakove
Hobi Hobi : muzika dhe humori
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga milazimi prej Sat Oct 16, 2010 10:58 am

kerkoi qetmendihmoni qe tehapet faqja per shkarkim sidomos per pjest e sheremetit e delis ne autobus
milazimi
milazimi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 49
Regjistrim Regjistrim : 06/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Gjakove
Hobi Hobi : muzika dhe humori
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga milazimi prej Sat Oct 16, 2010 1:06 pm

X-man shkruajti:


Liku eshte hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?

flm.
milazimi
milazimi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 49
Regjistrim Regjistrim : 06/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Gjakove
Hobi Hobi : muzika dhe humori
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga gjino prej Sat Nov 13, 2010 1:11 pm

flm
gjino
gjino
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 11/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : kosove
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : tenis
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga blearti23 prej Wed Dec 29, 2010 11:25 am

flm
blearti23
blearti23
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 17/12/2010
Vendbanimi Vendbanimi : prishit
Humori Humori : nice
Hobi Hobi : futboll
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga grumbulli prej Sat Feb 12, 2011 11:20 am

flm
grumbulli
grumbulli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 12/07/2009
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga erdaerdi prej Sun Feb 27, 2011 7:02 am

bekimbw shkruajti:flm
AKA MUNDSI ME PA HUMORIN SHEREMETI DHE DELIJA
erdaerdi
erdaerdi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 27/02/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Vrell
Humori Humori : Stupcat
Hobi Hobi : BOKSI
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga gafihoti prej Mon Feb 28, 2011 3:47 am

flm
gafihoti
gafihoti
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 12
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 17/02/2011
Vendbanimi Vendbanimi : prishtine
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : futbollin
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Sheremeti dhe Delija ne Autobus TVP 87

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi