Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

E bukura dhe Bisha DvdRip

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

new E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga albvera prej Mon Jul 27, 2009 8:26 am

First topic message reminder :Nje plak i ofron princit nje trendafil. dhe aj trendafili ka nje mallkim qe e krijon mbretin ne nji bishe dhe gjith antaret e palatit ne mjete, deri sa vjen nje dit aty nje vajz e cila e ka humbur rrugen ..Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko

albvera
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë


new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga lalikali prej Fri Jul 16, 2010 4:34 am

gzimi1 shkruajti:flm

lalikali
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 16/07/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga lalikali prej Fri Jul 16, 2010 4:35 am

flm

lalikali
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 16/07/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga ermalii prej Mon Sep 06, 2010 1:03 pm

Flm

ermalii
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 9
Regjistrim Regjistrim : 06/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga luftim64 prej Sat Sep 18, 2010 11:22 am

Faleminderit

luftim64
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 16
Regjistrim Regjistrim : 18/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga LEOLEONARDI prej Sat Sep 25, 2010 10:17 am

flm shume

LEOLEONARDI
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 9
Regjistrim Regjistrim : 25/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga tora prej Tue Sep 28, 2010 9:23 pm

flm

tora
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 28/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga analusia prej Mon Oct 18, 2010 3:35 pm

flm :

analusia
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 6
Regjistrim Regjistrim : 18/10/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga hubejb prej Sun Nov 14, 2010 1:06 pm

flm

hubejb
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 14
Regjistrim Regjistrim : 14/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga aron prej Thu Nov 18, 2010 6:43 am

ariu30 shkruajti:flm
:

aron
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 18/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga mazreku prej Mon Nov 22, 2010 1:03 am

flm
mazreku
mazreku
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 45
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 16/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi : KOSOVE
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new NGA HALITI FLM

Mesazh nga halit prej Sun Nov 28, 2010 12:06 pm

albvera shkruajti:

Nje plak i ofron princit nje trendafil. dhe aj trendafili ka nje mallkim qe e krijon mbretin ne nji bishe dhe gjith antaret e palatit ne mjete, deri sa vjen nje dit aty nje vajz e cila e ka humbur rrugen ..Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko

halit
halit
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 40
Regjistrim Regjistrim : 28/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : sporti
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga halit prej Sun Nov 28, 2010 12:19 pm

flm
halit
halit
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 40
Regjistrim Regjistrim : 28/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : sporti
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga halit prej Sun Nov 28, 2010 12:20 pm

halit
halit
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 40
Regjistrim Regjistrim : 28/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : sporti
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga halit prej Sun Nov 28, 2010 12:20 pm

halit
halit
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 40
Regjistrim Regjistrim : 28/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : sporti
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga beratsi prej Tue Dec 14, 2010 9:16 am

flm
beratsi
beratsi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 14/12/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Maastricht
Humori Humori : kot
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga analusia prej Sun Dec 26, 2010 7:24 am

tlm
analusia
analusia
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 18/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : vl
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga analusia prej Sun Dec 26, 2010 7:34 am

asnjegje nuk punon ketu
analusia
analusia
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 18/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : vl
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga Poshnjari prej Wed Feb 16, 2011 3:20 pm

A funksionone me linku?
Poshnjari
Poshnjari
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 8
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 16/02/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Diku ne emigrim
Humori Humori : Normal
Hobi Hobi : Webfaqe
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit http://mosebesopodeshe.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Flm

Mesazh nga Armendzhaku prej Fri Feb 18, 2011 9:02 pm

gzimi1 shkruajti:flm
Armendzhaku
Armendzhaku
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 18/02/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Struge
Humori Humori : ska
Hobi Hobi : futballi
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga JeeP prej Mon May 16, 2011 3:23 am

flm
JeeP
JeeP
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 16/05/2011
Vendbanimi Vendbanimi : skopje
Humori Humori : skam
Hobi Hobi : sedi
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga amazingu prej Fri Jun 03, 2011 2:22 am

flm
amazingu
amazingu
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 107
Regjistrim Regjistrim : 03/06/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Humori Humori : Une vet
Hobi Hobi : desinger
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga ani97 prej Sat Jun 11, 2011 7:50 am

albvera shkruajti:

Nje plak i ofron princit nje trendafil. dhe aj trendafili ka nje mallkim qe e krijon mbretin ne nji bishe dhe gjith antaret e palatit ne mjete, deri sa vjen nje dit aty nje vajz e cila e ka humbur rrugen ..Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko

ani97
ani97
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 11/06/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tirana
Humori Humori : tomi & jarry
Hobi Hobi : te luaj pc
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga ILIRG prej Fri Jun 24, 2011 2:13 pm

flm
ILIRG
ILIRG
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 13
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 21/02/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Humori Humori : hhhhahahahahaha
Hobi Hobi : downloding
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga amazingu prej Sat Jun 25, 2011 2:39 pm

flm
amazingu
amazingu
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 107
Regjistrim Regjistrim : 03/06/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Humori Humori : Une vet
Hobi Hobi : desinger
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga bashkim8852 prej Mon Jul 25, 2011 2:14 pm

thnx
bashkim8852
bashkim8852
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 49
Regjistrim Regjistrim : 25/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Lip
Humori Humori : thuprat
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga bashkim8852 prej Mon Jul 25, 2011 2:15 pm

ani97 shkruajti:
albvera shkruajti:

Nje plak i ofron princit nje trendafil. dhe aj trendafili ka nje mallkim qe e krijon mbretin ne nji bishe dhe gjith antaret e palatit ne mjete, deri sa vjen nje dit aty nje vajz e cila e ka humbur rrugen ..Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko

bashkim8852
bashkim8852
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 49
Regjistrim Regjistrim : 25/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Lip
Humori Humori : thuprat
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga bashkim8852 prej Mon Jul 25, 2011 2:16 pm

thnx
bashkim8852
bashkim8852
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 49
Regjistrim Regjistrim : 25/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Lip
Humori Humori : thuprat
Hobi Hobi : sport
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga klejdi_karcanaj@yahoo.com prej Sat Aug 20, 2011 9:59 am

je plak
klejdi_karcanaj@yahoo.com
klejdi_karcanaj@yahoo.com
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 17
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 20/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Humori Humori : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Hobi Hobi : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga vloraboy prej Thu Aug 25, 2011 5:20 am

flm
vloraboy
vloraboy
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 25/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : vlore
Humori Humori : :)
Hobi Hobi : pc games
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga jreal madrid prej Thu Aug 25, 2011 8:02 am

Flm!!
jreal madrid
jreal madrid
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 14/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : I Mire
Hobi Hobi : Futbolli
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Flm

Mesazh nga informacioni0 prej Thu Sep 08, 2011 4:35 am

albvera shkruajti:

Nje plak i ofron princit nje trendafil. dhe aj trendafili ka nje mallkim qe e krijon mbretin ne nji bishe dhe gjith antaret e palatit ne mjete, deri sa vjen nje dit aty nje vajz e cila e ka humbur rrugen ..Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko

Flm
informacioni0
informacioni0
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 08/09/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Pejë
Humori Humori : Normal
Hobi Hobi : piktore
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga fshaqiri prej Thu Sep 15, 2011 8:38 am

flm
fshaqiri
fshaqiri
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 15/09/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Humori Humori : nc ncn ncnc
Hobi Hobi : sporti
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga Metii prej Fri Mar 23, 2012 6:06 pm

flm
Metii
Metii
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 43
Regjistrim Regjistrim : 23/03/2012
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Humori Humori : pak
Hobi Hobi : qethjen
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga lazina69 prej Tue Apr 17, 2012 6:05 am

gzimi1 shkruajti:flm
lazina69
lazina69
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 17/04/2012
Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Humori Humori : sdi
Hobi Hobi : peshkimi
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: E bukura dhe Bisha DvdRip

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi