Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Barbi dhe tre musketieret [2009]

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

new Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga X-man prej Sun Feb 21, 2010 4:01 am

First topic message reminder :

Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?
_________________

X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë


new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga lukiprz prej Mon Sep 20, 2010 4:50 pm

Flm

lukiprz
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 20/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga bilall prej Tue Sep 21, 2010 12:45 am

flm

bilall
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 21/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga LEOLEONARDI prej Sat Sep 25, 2010 7:15 am

flm huwfuaifhiaf

LEOLEONARDI
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 9
Regjistrim Regjistrim : 25/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga like prej Sat Oct 02, 2010 4:31 am

flm

like
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 5
Regjistrim Regjistrim : 02/10/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga boygeorge prej Fri Oct 08, 2010 3:28 pm

faleminderit

boygeorge
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 5
Regjistrim Regjistrim : 31/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga analusia prej Mon Oct 18, 2010 3:30 pm

flm

analusia
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 6
Regjistrim Regjistrim : 18/10/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga melizabora prej Fri Oct 22, 2010 8:46 am

faleminderit

melizabora
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 2
Regjistrim Regjistrim : 22/10/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga analusia prej Mon Oct 25, 2010 9:52 am

perse nuk mund te shkarkohen dot?

analusia
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 6
Regjistrim Regjistrim : 18/10/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga viski prej Fri Oct 29, 2010 4:12 am

shum flm!!!

viski
Antar-Albveraa

Postimet Postimet : 1
Regjistrim Regjistrim : 29/10/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga nexhip prej Mon Nov 01, 2010 5:38 am

flm
nexhip
nexhip
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 39
Regjistrim Regjistrim : 01/11/2010
Vendbanimi Vendbanimi : australi
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga artet prej Sat Jan 08, 2011 3:13 pm

flm
artet
artet
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 41
Regjistrim Regjistrim : 08/01/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tirane
Humori Humori : mire
Hobi Hobi : piktura
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga niti.ari prej Tue Feb 15, 2011 10:57 am

flm rep
niti.ari
niti.ari
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 15/02/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Humori Humori : ha aha
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga linkinparkfreak prej Sat Mar 05, 2011 5:49 am

flm
linkinparkfreak
linkinparkfreak
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 8
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 30/01/2011
Vendbanimi Vendbanimi : gjulan
Humori Humori : ahaha
Hobi Hobi : gitare
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga elfet prej Sat Apr 02, 2011 5:21 am

X-man shkruajti:Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?faliminderit
elfet
elfet
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 02/04/2011
Vendbanimi Vendbanimi : rovaniemi
Humori Humori : stupsat
Hobi Hobi : karate
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga unedheti prej Wed Apr 06, 2011 12:04 pm

arli shkruajti:flm
unedheti
unedheti
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 06/04/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tirana
Humori Humori : top
Hobi Hobi : jwjek
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Falemnderit

Mesazh nga Niki005 prej Mon Apr 11, 2011 5:14 am

X-man shkruajti:Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?Niki005
Niki005
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 41
Regjistrim Regjistrim : 20/08/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Kosovë
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga bionde prej Sat May 14, 2011 4:18 am

flm
bionde
bionde
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 14/05/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Prishitne
Humori Humori : stupcat
Hobi Hobi : lojra
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga like prej Tue Jul 19, 2011 6:37 am

jeni me te miret
like
like
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 5
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 02/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : prishitne
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga shkodra 1997 prej Sat Jul 30, 2011 1:26 pm

Flm
shkodra 1997
shkodra 1997
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 11
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 21
Regjistrim Regjistrim : 30/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : fushë kosov
Humori Humori : Qka Po HAni a Qka poo PIni
Hobi Hobi : Larje Tepihu
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga shkodra 1997 prej Sat Jul 30, 2011 1:26 pm

Flm
shkodra 1997
shkodra 1997
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 11
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 21
Regjistrim Regjistrim : 30/07/2011
Vendbanimi Vendbanimi : fushë kosov
Humori Humori : Qka Po HAni a Qka poo PIni
Hobi Hobi : Larje Tepihu
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga ILIRG prej Mon Aug 01, 2011 1:47 am

faleminderit
ILIRG
ILIRG
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 13
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 21/02/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Humori Humori : hhhhahahahahaha
Hobi Hobi : downloding
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga lulishte prej Thu Aug 11, 2011 9:54 am

flm shume
lulishte
lulishte
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 9
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 11/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : podujeve
Humori Humori : e qet
Hobi Hobi : poezi
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga annmari prej Mon Aug 15, 2011 8:57 am

flm
annmari
annmari
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 15/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : el
Humori Humori : x
Hobi Hobi : x
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga klejdi_karcanaj@yahoo.com prej Sat Aug 20, 2011 9:32 am

...................... Sad Shocked Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Rolling Eyes rep Shkarko lol! help love ha
klejdi_karcanaj@yahoo.com
klejdi_karcanaj@yahoo.com
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 17
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 20/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Humori Humori : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Hobi Hobi : klejdi_karcanaj@yahoo.com
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga dajci prej Mon Aug 22, 2011 1:37 pm

X-man shkruajti:Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?dajci
dajci
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 22/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : mir
Hobi Hobi : muzik
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga dajci prej Mon Aug 22, 2011 1:38 pm

flm
dajci
dajci
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 22/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : mir
Hobi Hobi : muzik
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga dajci prej Mon Aug 22, 2011 1:41 pm

dajci shkruajti:
X-man shkruajti:Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?dajci
dajci
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 22/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : mir
Hobi Hobi : muzik
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga dajci prej Mon Aug 22, 2011 1:42 pm

dajci shkruajti:
dajci shkruajti:
X-man shkruajti:Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?dajci
dajci
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 22/08/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Humori Humori : mir
Hobi Hobi : muzik
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga Gashi prej Fri Sep 23, 2011 6:09 am

flmmmm
Gashi
Gashi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 23/09/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Prizren
Humori Humori : Bllablla
Hobi Hobi : Muzika
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga arberavdaj prej Sun Sep 25, 2011 2:23 pm

flm
arberavdaj
arberavdaj
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 24/09/2011
Vendbanimi Vendbanimi : gjermani
Humori Humori : cima leci
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga arberavdaj prej Sun Sep 25, 2011 2:23 pm

flm
arberavdaj
arberavdaj
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 24/09/2011
Vendbanimi Vendbanimi : gjermani
Humori Humori : cima leci
Hobi Hobi : futbolli
Horoskopi : Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new flm

Mesazh nga erionarolli prej Fri Oct 28, 2011 5:28 am

X-man shkruajti:Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?erionarolli
erionarolli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 40
Regjistrim Regjistrim : 28/10/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Humori Humori : mire
Hobi Hobi : telekomunikacio
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga erionarolli prej Fri Oct 28, 2011 5:28 am

flm
erionarolli
erionarolli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 40
Regjistrim Regjistrim : 28/10/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Humori Humori : mire
Hobi Hobi : telekomunikacio
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga erionarolli prej Fri Oct 28, 2011 5:30 am

ok
erionarolli
erionarolli
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 40
Regjistrim Regjistrim : 28/10/2011
Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Humori Humori : mire
Hobi Hobi : telekomunikacio
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Barbi dhe tre musketieret [2009]

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi