Mourinho mbron Ronaldon Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Mourinho mbron Ronaldon Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mourinho mbron Ronaldon

Shko poshtë

Mourinho mbron Ronaldon Empty Mourinho mbron Ronaldon

Mesazh nga mimini Thu Jul 01, 2010 5:22 am

Mourinho mbron Ronaldon 1213908162-Ronaldo..
Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka mbrojtur bashkëkombasin e tij Cristiano Ronaldo pas kritikave të ashpra drejtuar atij me rastin e eliminimit të Portugalisë nga Botërori.


Ronaldo dështoi të tregonte formën më të mirë ndaj Spanjës, duke qenë në disa raste tejet egoist në veprime, gjë që zgjoi mjaft kritika të mediave portugeze që gjithë fajin ia hedhin Ronaldos. Megjithatë, në një intervistë për Marca, Mourinho ka thënë se për eliminimin duhet të fajësohet i gjithë ekipi.
“Unë nuk do të lejoj që të gjitha përgjegjësitë t’i bart Ronaldo. Në ekipet e mia, kur fitojmë, fitojmë të gjithë dhe kur humbasim, humbas unë, kështu që Ronaldo mund të relaksohet dhe të kënaqet me pushimin e tij veror”, tha ‘I veçanti’.
mimini
mimini
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 517
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 14/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi