Mourinho: Nuk jam i fiksuar pas trofeut të LK  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Mourinho: Nuk jam i fiksuar pas trofeut të LK  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mourinho: Nuk jam i fiksuar pas trofeut të LK

Shko poshtë

new Mourinho: Nuk jam i fiksuar pas trofeut të LK

Mesazh nga albvera Mon Apr 11, 2011 12:28 pm

Mourinho: Nuk jam i fiksuar pas trofeut të LK  F.0411190204585_m


Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka thënë se nuk është i fiksuar që ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon, porse do t’i pëlqente që ta bëjë atë.
Portugezi e ka fituar trofeun dy herë, në vitin 2004 me Porton dhe vitin e kaluar me Interin, ndërsa këtë sezon ka gjasa reale për t’u kualifikuar në gjysmëfinale me Real Madridin, ku pritet të takohet me rivalin e përbetuar, Barcelonën.

“Është diçka tjetër të fitosh tre kupa me të njëjtin klub dhe ta fitosh kupën tri herë me tre klube të ndryshme, në vende të ndryshme dhe në periudha të ndryshme kohore”.

“Do të më pëlqente që ta arrija atë, kuptohet, por pa qenë i fiksuar. Jam i fiksuar në shfaqjen e ndeshjeve të jashtëzakonshme, ndeshje të cilat nuk i harron kurrë”.

“Më pëlqen ta bëj punën mirë dhe t’i bëj njerëzit e lumtur. Fitimi i trofeut të Ligës së Kampionëve është diçka që vërtet ka ndikim te tifozët. Deri në fund të karrierës sime, gjithmonë do të mundohem ta fitoj edhe një herë më shumë, por pa e lejuar që të bëhet fiksim”, ka thënë portugezi për Uefa.com.
albvera
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi